Axen Televizyon Servisi

Axen Televizyon Servisi

Hızlı ve Güvenilir Teknik Servis
Garantili Servis

1 Yıl Garantilidir

Tüm Hizmetlerimiz 1 Yıl İşçilik ve Yedek Parça Garantilidir.
Tüm İstanbul'a

Aynı Gün Servis İmkanı

Gezici Servislerimizle Tüm İstanbula Aynı Gün Servis İmkanı.
Hızlı Servis Talebi

Servis Talebi

Hızlı Servis Talebi İçin Formu Doldurunuz.
Çağrı Merkezi

Servis Numaramız

0216 314 14 72 Numarasından Arayıp Hızlı Bir Şekilde Servis Bırakabilirsiniz.

Olası Axen televizyon onarımları bileşen düzeyinde gerçekleştirildiğinde, bu da onarım maliyetlerini minimumda tutabileceğimiz anlamına gelir. Firmamız tarafından gerçekleştirilen tüm Axen televizyon bakım ve onarımlar tamamen garantilidir. Uygun maliyetli onarım hizmetimizi faydalanabilmek için lütfen 0216 314 14 72 numaralı telefonundan bizimle iletişime geçin.

Sizinle iletişime geçmemizi tercih ederseniz, lütfen aşağıdaki iletişim formumuzu doldurunuz. Lütfen mesaj kutusuna, normalde Axen televizyonunuzun arkasındaki veya yan tarafındaki bir etikette bulacağınız ilgili Axen televizyonun marka ve model numarasını girin.

Lütfen karşılaştığınız arızanın kısa bir açıklamasını da ekleyin. Ardından bir teknisyenimiz, size hiçbir taahhütte bulunmadan onarım seçeneklerinizi görüşmek için e-posta veya telefon yoluyla sizinle iletişime geçecektir. Size hizmet etmek için sabırsızlanıyoruz.

Axen Televizyon Duvara Montaj Hizmeti Televizyon Onarım Hizmetleri firmamız ayrıca uygun maliyetle Axen LCD, Axen LED ve Axen Plazma Televizyon duvara montaj hizmeti sunmaktan memnuniyet duymaktadır. Teklif ettiğimiz fiyat, müşteri tercihine bağlı olarak kaliteli eğimli veya eğilmez braketleri içerir. Neden değerli zemin alanını boşaltmıyorsunuz ve Axen televizyonunuzu mümkün olan en iyi şekilde sergilemiyorsunuz?


MÜŞTERİ YORUMLARIYENİ YORUM YAZOnline Servisi

0216 314 14 72

İstanbul'un Tüm Semtlerine Aynı Gün Servis Hizmeti Vermekteyiz.

SERVİSİ ARA
WHATSAPP