LG Televizyon Servisi

LG Televizyon Servisi

Hızlı ve Güvenilir Teknik Servis
Garantili Servis

1 Yıl Garantilidir

Tüm Hizmetlerimiz 1 Yıl İşçilik ve Yedek Parça Garantilidir.
Tüm İstanbul'a

Aynı Gün Servis İmkanı

Gezici Servislerimizle Tüm İstanbula Aynı Gün Servis İmkanı.
Hızlı Servis Talebi

Servis Talebi

Hızlı Servis Talebi İçin Formu Doldurunuz.
Çağrı Merkezi

Servis Numaramız

0216 314 14 72 Numarasından Arayıp Hızlı Bir Şekilde Servis Bırakabilirsiniz.

Lg İstanbul servisimiz 25 yıllık tecrübesi ile sizlere alanında uzman teknik ekibiyle hızlı ve güvenilir teknik servis hizmeti sunmak için burada. Zaman zaman evimizde kullanmakta olduğumuz LG elektronik cihazlarda meydana gelecek arızalar canınızı sıkabilir. Gerek şehir şebekesinden gerekse kullanım ömründen kaynaklı bir çok arıza meydana gelmektedir. Meydana gelen LG televizyon arızaları canınızı sıkmasın. Sizlere bir telefon kadar yakınız. Tüm LG televizyon markalarında meydana gelebilecek tipik onarılabilir arızalar aşağıda listelenmiştir.
      
1- LG Televizyon ön tarafa gelmiyorsa bekleme ışığı yanmıyor veya art arda yanıp sönüyor.  (Erken aşamalarda televizyon birkaç dakika sonra başlayabilir ancak bu süre hiç başlamayıncaya kadar artacaktır).Muhtemelen tüm LG televizyonlar bu hataya maruz kalacak, ancak lütfen dikkat - Bu arıza ile onarım genellikle evinizde ilk ziyaretinizde mümkündür, lütfen ayrıntılar için arayın.
      
2-LG Televizyon ön bekleme konumunda gelmiyorsa ışık açık renk durumuna geçmiyor.
       3-LG Televizyonun ön bekleme ışığı yanmaması durumunda bir hata kodu yanıp sönüyor. Lütfen duraklamadan önceki yanıp sönme sayısını sayın ve aynı sayıyı tekrar edin ve bizi bilgilendirin.
      
4-LG Televizyonda görünen resim yok (ses olabilir veya olmayabilir) ancak bekleme durumu televizyonun açık olduğunu gösterir.
       Bizimle iletişime geçtiğinizde lütfen bu arı
zalarınızı tam olarak bize bildirin, ardından yapılacak kontroller sonucunda onarım seçenekleriniz hakkında sizi bilgilendireceğiz. LG Televizyon ve LG elektronik cihazlar onarımında uzman servisimiz size bir telefon kadar yakın.


MÜŞTERİ YORUMLARIYENİ YORUM YAZOnline Servisi

0216 314 14 72

İstanbul'un Tüm Semtlerine Aynı Gün Servis Hizmeti Vermekteyiz.

SERVİSİ ARA
WHATSAPP