Samsung Televizyon Servisi

Samsung Televizyon Servisi

Hızlı ve Güvenilir Teknik Servis
Garantili Servis

1 Yıl Garantilidir

Tüm Hizmetlerimiz 1 Yıl İşçilik ve Yedek Parça Garantilidir.
Tüm İstanbul'a

Aynı Gün Servis İmkanı

Gezici Servislerimizle Tüm İstanbula Aynı Gün Servis İmkanı.
Hızlı Servis Talebi

Servis Talebi

Hızlı Servis Talebi İçin Formu Doldurunuz.
Çağrı Merkezi

Servis Numaramız

0216 314 14 72 Numarasından Arayıp Hızlı Bir Şekilde Servis Bırakabilirsiniz.

Samsung teknik servisi olarak, ister televizyon bakımı, ister televizyon tamiri arıyor olun, bizler tüm soru ve sorunlarız için bizler yardımcı olabiliriz. Samsung Televizyon, Samsung plazma televizyon, Samsung LCD televizyon ve Samsung LED televizyonuz için hızlı ve kolay yerel servis, onarım ve bakım için en iyi, en güvenilir seçeneğiniziz. İhtiyaç duyduğunuzda, evde Samsung televizyon onarımı, Samsung düz ekran televizyon onarımı, Samsung kırık ekran onarımı, size yardımcı olmak için buradayız. Bizi arayın ve hızlı servis alın. Sizi, sektördeki en iyi yerel Samsung televizyon bakım ve Samsung televizyon onarım servis teknisyenlerine bağlıyoruz...

   Samsung Televizyonda resim var ama ses yok mu?  Samsung Televizyonunuzda bir kulaklık soketi varsa ve bir çift kulaklık veya kulaklığınız varsa, lütfen bunları takın ve kulaklık soketinden ses gelip gelmediğini bize bildirin. Samsung Televizyonunuzda çizgiler veya resim üzerinde parazit mi var? Samsung Plazma televizyonlardaki resmi kaplayan tek renkli parlak noktalar (genellikle kırmızı) mı var? Samsung Televizyon normal şekilde açılır ve bir süre sonra kapanır. Genellikle ısıyla ilgili bir arıza var ise lütfen cihazı prizden çekin ve 15 dakika bekleyin, fişini tekrar takın ve Samsung TV'yi tekrar açın. Lütfen bizimle iletişime geçtiğinizde sonucu bize bildirin.  Samsung Televizyon tekrar tekrar açılıyor ve kapanıyor ancak başlamıyor mu?.

Samsung Televizyonunuzda resimde dikey veya yatay 10 çizgi mi görünüyor? Samsung Televizyonunuzda çizgilerle dolu bir ekran, normalde ekran arızasının veya çoğu durumda onarılamayacak ekran hasarının sonucu olabiliyor, ancak çoğu çizgi hatası büyük olasılıkla onarılabilir durumda olabiliyor.
 


MÜŞTERİ YORUMLARIYENİ YORUM YAZOnline Servisi

0216 314 14 72

İstanbul'un Tüm Semtlerine Aynı Gün Servis Hizmeti Vermekteyiz.

SERVİSİ ARA
WHATSAPP