Seg Televizyon Servisi

Seg Televizyon Servisi

Hızlı ve Güvenilir Teknik Servis
Garantili Servis

1 Yıl Garantilidir

Tüm Hizmetlerimiz 1 Yıl İşçilik ve Yedek Parça Garantilidir.
Tüm İstanbul'a

Aynı Gün Servis İmkanı

Gezici Servislerimizle Tüm İstanbula Aynı Gün Servis İmkanı.
Hızlı Servis Talebi

Servis Talebi

Hızlı Servis Talebi İçin Formu Doldurunuz.
Çağrı Merkezi

Servis Numaramız

0216 314 14 72 Numarasından Arayıp Hızlı Bir Şekilde Servis Bırakabilirsiniz.

Bizler Seg teknik servis olarak sizlere sadece en hızlı servis hizmetini değil en kaliteli teknik destek için de buradayız. Seg teknik servis olarak bir telefon kadar yakın olmakla birlikte meydana gelebilecek arızalarını hakkında da çağrı merkezimizden bilgi alabilirsiniz. Seg Televizyon aralıklı olarak kapanıp açılıyor ise hemen televizyonunuzun fişini çekip 10 dk bekleyip tekrar takınız.

Eğer tekrar aynı hatayı gözlemlerseniz hemen irtibat numaralarımızı arayarak servis kaydınızı tamamlayınız. Seg televizyonunuzda resim negatife dönüyor veya ağırlıklı olarak yeşil veya kırmızıya dönüyor veya görüntü zar zor görülerek, beyazlaşıyor ve ses iyi. Seg televizyonlarında bu tip arızalar çok fazla gözlemlemekteyiz. Bu ve bunun gibi pek çok hata öncelikle ara ara gözlemlenmekte ancak zamanla arıza türü genişlemekte ve onarımı bazen mümkün bile olamamaktadır. Bunun için Seg cihazlarınızda görmüş olduğunuz arızalar hakkında vakit kaybetmeden servisimizi aramalısınız.
Seg Televizyonunuzun tamir edilip edilemeyeceğinden emin değil misiniz? Seg Onarım hizmetlerimiz şunları içerir:- Seg Ekran sorunları- Görüntü kaybı / Eksik pikseller- Ses sorunları- Ayarlama sorunları- Seg TV'nizi açma veya kapatma ile ilgili sorunlar- Seg Televizyon uzaktan yanıt vermiyor. Sizlerde Seg televizyonlarınızda gördüğünüz tüm bu arızalar ile ilgili ve ya aklınıza takılan özellikler ve sorular için hemen irtibat numaramızdan kaliteli bilgiler alabilirsiniz.


MÜŞTERİ YORUMLARIYENİ YORUM YAZOnline Servisi

0216 314 14 72

İstanbul'un Tüm Semtlerine Aynı Gün Servis Hizmeti Vermekteyiz.

SERVİSİ ARA
WHATSAPP