Sunny Televizyon Servisi

Sunny Televizyon Servisi

Hızlı ve Güvenilir Teknik Servis
Garantili Servis

1 Yıl Garantilidir

Tüm Hizmetlerimiz 1 Yıl İşçilik ve Yedek Parça Garantilidir.
Tüm İstanbul'a

Aynı Gün Servis İmkanı

Gezici Servislerimizle Tüm İstanbula Aynı Gün Servis İmkanı.
Hızlı Servis Talebi

Servis Talebi

Hızlı Servis Talebi İçin Formu Doldurunuz.
Çağrı Merkezi

Servis Numaramız

0216 314 14 72 Numarasından Arayıp Hızlı Bir Şekilde Servis Bırakabilirsiniz.

Sunny Televizyonunuzda karanlık görüntü var veya ses mi yok? Hemen uzman çağrı merkezi ekibimize ulaşın ve Sunny arızanız hakkında teknik destek alın. Oluşturacağınız servis kaydının ardından en geç ertesi gün Sunny teknik ekiplerimiz evlerinize gelerek Sunny televizyonunuzu atölyemize alarak arıza tespitinde bulunurlar.

Bazı Sunny televizyon arızalarında maalesef maliyet yükselebiliyor. Bununla birlikte, Sunny televizyonlarınızda ön panelin çarpma sonucu hasar görmesi ve ekranın çatlamasına neden olması durumunda, bunun uygun maliyetli bir onarım olarak sınıflandırılmayacağını lütfen unutmayın. Bunun nedeni, Sunny televizyonun ön panelinin veya ekranının Sunny TV maliyetinin% 75'ini oluşturmasıdır. Bu nedenle Sunny televizyonu değiştirmek mali açıdan daha uygun olacaktır.

Sunny Televizyon ekranına kazara zarar verecek kadar şanssızsanız, sigortalı olup olmadığınızı görmek için ev sigortanızı kontrol etmelisiniz. Bu olasılıkla karşı karşıya olduğunuzu fark ederseniz, talebinizi işleme koymadan önce bu ayrıntıları onaylamak için bir Sunny televizyon onarım şirketinden bir rapor isteyeceklerdir. Sunny Teknik servis size sigorta şirketleri tarafından kabul edilebilir bir teşhis raporu sağlayabilir. Bu rapor ilk etapta poliçe sahibi tarafından ödenecektir.

İyi haber şu ki, raporun bedeli geri ödeme yoluyla yerleşim rakamınıza eklenecek. Teşhis raporu hizmetimizle ilgili daha fazla ayrıntıya ihtiyacınız varsa lütfen bizimle iletişime geçin.
 


MÜŞTERİ YORUMLARIYENİ YORUM YAZOnline Servisi

0216 314 14 72

İstanbul'un Tüm Semtlerine Aynı Gün Servis Hizmeti Vermekteyiz.

SERVİSİ ARA
WHATSAPP