Televizyon Servisi

Televizyon Servisi

Hızlı ve Güvenilir Teknik Servis
Garantili Servis

1 Yıl Garantilidir

Tüm Hizmetlerimiz 1 Yıl İşçilik ve Yedek Parça Garantilidir.
Tüm İstanbul'a

Aynı Gün Servis İmkanı

Gezici Servislerimizle Tüm İstanbula Aynı Gün Servis İmkanı.
Hızlı Servis Talebi

Servis Talebi

Hızlı Servis Talebi İçin Formu Doldurunuz.
Çağrı Merkezi

Servis Numaramız

0216 314 14 72 Numarasından Arayıp Hızlı Bir Şekilde Servis Bırakabilirsiniz.

Hiçbir şey eğlenceli bir aile film gecesini bozuk bir televizyon kadar berbat edemez. Bu nedenle ekibimiz, TV ünitenizin yeniden yeni gibi çalışmasını sağlamak için ihtiyacınız olan hızlı, güvenilir ve uygun fiyatlı televizyon onarım hizmetlerini sunar. Tercih ettiğiniz TV onarım hizmeti ekibimiz, düzgün bir şekilde televizyonunuzun sorunlarının ele alınabilmeleri için gerekli bilgi, deneyim ve kaliteye sahiptir. Ekiplerimiz hızlı, etkin ve verimli bir şekilde çalışıyor, böylece evinizde oturup en sevdiğiniz televizyon programlarının, filmlerin ve video oyunlarının keyfini çıkarabileceksiniz.
Tecrübe sahibi olduğumuz sektör olan ve işlettiğimiz servisimizdeki personellerimiz, işte uzun bir günün ardından eve gelmenin ve televizyonunuzun artık gerektiği gibi çalışmadığının anladığınızda yaşadığınız mutsuzluğun tamamen farkındalar. Bu nedenle, sahip olduğunuz TV türü ne olursa olsun, bozuk televizyonunuza yeniden hayat vermenize yardımcı olmaya hazırız. LED ve LCD ekranlardan plazma televizyonlara kadar, sisteminizin tekrar hızlı ve düzgün bir şekilde çalışması için ekibimize güvenebilirsiniz. Hatta bazı arızalarda uygun ev içi onarım hizmetleri de sağlıyoruz. Birkaç yıl önce büyüdüyseniz, klasik tüplü televizyonları düzeltmenin en hızlı yolunun, bu bulanık ekranı düzeltmek için TV'ye hızlı bir veya iki dokunuş vermek olduğunu hatırlayabilirsiniz. Teknoloji televizyonlarımızın yeteneklerini geliştirdiğinden, bu eski zamanlamalı düzeltmeler artık çalışmıyor. Günümüzün LCD, LED ve plazma televizyonları ve gelişmiş ekipmanlarıyla, resminizin yeniden kristal berraklığında görünmesini sağlamak için ihtiyacınız olan tüm TV onarım hizmetini sağlayacak bir uzmana ihtiyacınız var. Farklı marka ve model televizyonların her biri, en iyi çalışma düzenine döndürmek için farklı bir yaklaşım gerektirir. Neyse ki, TV servisimiz tüm marka ve modelleri tamir edecek şekilde donatılmıştır.
TV Onarım Hizmetimizin Önemli Noktaları; Aynı gün TV onarım servisi, Uygun fiyatlı ve peşin fiyatlandırma, Tüm LCD, LED ve Plazma TV ve markaları ile ilgili Bilgili ve güler yüzlü teknisyenler… COVID-19 ‘un hayatımıza girdiğinden beri, televizyon birçok insan için bir rahatlama kaynağı haline geldi ve ülke çapında bir kilitlenmenin stresinden kurtulmamıza yardımcı oldu. Bilim adamları, televizyon karşısında vakit geçirmenin pandemi stresini azaltmasında çoğu insan için önemli bir olgu olmasını kabul ediyor, çünkü bu sadece bir eğlence aracı değil, aynı zamanda bir haber kaynağı da. Bu nedenle firmamız hem Covid-19 salgınına karşı tüm gerekli önlemleri alarak evinize gelmektedir. Ayrıca tamir süresini azami olarak belirlenerek televizyonunuzun kısa süre içerisinde tarafınıza ulaşmasını hedeflemektedir.

Sizlerde eğer televizyonunuzda arıza ve ya sorun yaşıyorsanız hemen ara butonundan bizleri arayarak teknik danışma ve teknik servis hizmetlerinden yararlanabilirsiniz…


MÜŞTERİ YORUMLARIYENİ YORUM YAZOnline Servisi

0216 314 14 72

İstanbul'un Tüm Semtlerine Aynı Gün Servis Hizmeti Vermekteyiz.

SERVİSİ ARA
WHATSAPP